Informasjonsmøte om Miljøfyrtårnsertifisering!

Foto: Miljøfyrtårn

Informasjonsmøte om Miljøfyrtårnsertifisering!

  • Aktivitet

    Gründeriet

    27. January 2026, 8:30 - 10:00

  • Kaffe

    10 plasser

Deltagerliste

Vurderer du å sertifisere bedriften din i Miljøfyrtårn og ønsker mer informasjon om hva det innebærer? Da bør du melde deg på vårt uforpliktende informasjonsmøte 27. januar. De siste årene har over 60 lokale virksomheter gjennomført kurs i sertifisering i regi av Sandefjord Næringsforening, og tilbakemeldingene er svært gode.

Å være sertifisert bidrar til å styrke egen konkurransekraft, være en positiv pådriver i samfunnet, profesjonalisere egen drift og ikke minst forbruke mindre av jordens ressurser. Ved å tallfeste mer, vil bedriften oppnå besparelser og drive smartere.

Fordeler med gruppesertifisering er:

  • Det er rimeligere enn normal sertifiseringsprosess
  • Du kommer i en fast prosess som sikrer rask gjennomføring av sertifiseringen
  • Du får gode diskusjonspartnere i andre bedrifter rundt relevante spørsmål

Agenda for informasjonsmøtet:

  • Velkommen v/Ingebjørg Tollnes, Sandefjord Næringsforening
  • Hva er gruppesertifisering, framdrift og det praktiske v/Tom Gogstad, Skagerak Consulting
  • Spørsmål

Møtet og tilbudet om gruppesertifisering i Miljøfyrtårn er åpent for alle virksomheter i Sandefjord. Neste sertifisering starter februar 2026 (dato kommer) og betinger at min. 4 bedrifter deltar. 

Avmelding/no show:
Dersom du ikke har anledning til å delta, setter vi pris på at du bruker avmeldingslinken i påmeldingsbekreftelsen du har mottatt, slik at plassen din kan gå til noen andre. Husk også å hente navnelappen din i registreringen. 

Aktiviteter

Informasjonskapsler (Cookies)