Foto: Foran fra venstre: Tine Kleive Mathisen (Torp), Frode Bohlin Lea (KPMG), Pia Gundersen (Allegro) og Roar Kaupang (SpareBank1 Sør-Norge). På raden bak - team SNF.
Allerede 200 påmeldte!
17.05.2025
Torpkonferansen 2025 går av stabelen 3. september, og responsen lot ikke vente på seg – allerede første dag tikket det inn over 100 påmeldinger fra næringslivet i regionen. Det gleder oss stort. Med "Folk i fokus" som årets tema, lover vi en inspirerende dag med gode historier, faglig påfyll og flinke folk på scenen.
Vi er veldig glade for å ha med oss våre gode sponsorer Allegro, TORP Sandefjord Lufthavn, KPMG og Sparebank1 Sør-Norge som år etter år bidrar til å muliggjøre denne dagen sammen med oss i Sandefjord Næringsforening. Et stort tusen takk.
Det er lurt å melde seg på raskt, for å sikre seg plass til årets store næringslivskonferanse i vår region. Mer informasjon om Torpkonferansen finner du HER.