Foto: Gokstad Akademiet
Bli med på karrieredag!
22.02.2022
Tirsdag 29. mars fra kl 09.00 til 15.00 inviterer Gokstad Akademiet inn til sin første karrieredag. Bedrifter kan delta med stand og får mulighet til å holde en kort bedriftspresentasjon. Det vil også bli speeddater.
De første studentene som startet høsten 2020 ender sin skolegang ved Gokstad Akademiet våren 2022 og er klare for jobblivet. Disse har gjennomført studier i digital markedsføring eller salg, ledelse og markedsføring og er klare til å treffe deg på karrieredagen 29. mars.
Om du som bedrift ikke har mulighet til å stille fysisk denne dagen, vil det være mulig å legge opp presentasjoner over Teams, der vi kan dele inn i breakoutroom i etterkant for speeddating mellom studenter og bedriften. Det er kostnadsfritt å delta for bedrifter.
For påmelding og mer informasjon - TRYKK HER.
Om Gokstad Akademiet
Gokstad Akademiet startet opp høsten 2020 i Sandefjord, og er en fagskole. En fagskoleutdanning er en høyere yrkesfaglig utdanning som bygger på videregående opplæring eller tilsvarende realkompetanse. Fagskolen tilbyr studielinjene front-end utvikling, backend-utvikling, digital markedsføring og salg, ledelse og markedsføring. Fra høsten av kommer det flere studielinjer som bærekraftig entreprenørskap og innovasjon, samt prosjektledelse.