Thomas Eriksen, Orgbrain

Foto: Pixbay/Orgbrain

Fra eierstyrt til kompetansebasert styre

25.05.2025

Den 27. mai inviterer vi til nok et fagmøte om styrearbeid. Hvorfor er det viktig å gå fra et eierstyrt til et kompetansebasert styre? Og hvordan sikrer du at styret leverer? Evaluerer du styrets arbeid? Og hvordan vurderer du kompetansesammensetningen i styrerommet?

Målgruppen for dette møtet er bedriftseiere, styremedlemmer, styreledere og daglig ledere.
Antallsbegrensning: 2 deltakere pr. bedrift.

Program:
Registrering, kaffe og mingling fra kl 07.30. Faglig program starter kl 08.00.

Thomas Evensen er administrerende direktør i Orgbrain og har mange års erfaring som styreleder og CEO, i IT/Telecom/Software bransjen. Han har ledet Eierstyrings-avdelingen i Telenor Norge, vært CEO i Kjedehuset AS, og Gintel AS, og har hatt styreverv i 30 ulike selskaper. Han er blant annet utdannet Executive MBA ved Norges Handelshøyskole og i markedsføring ved London Business School.
**

Avmelding / No show:
Dersom du ikke har anledning til å delta, setter vi pris på at du bruker avmeldingslinken i påmeldingsbekreftelsen du har mottatt, slik at plassen din kan gå til noen andre. Husk også å hente navnelappen din i registreringen. Vær oppmerksom på at vi fakturerer kr 250 ved manglende oppmøte.

 

 


Tilbake Lyst til å bli medlem?

Aktiviteter

Informasjonskapsler (Cookies)